محصولات

محصولات

قرص بافر فسفات سالین PBS

با خاصیت بافری PBS یک محلول بافر است که معمولأ در تحقیقات زیستی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

نانو ذرات پلیمری

از دسته داروهاي مهار كننده تيروزين كيناز مي باشد و براي درمان سرطان ريه پيشرفته مورد استفاده قرار مي گيرد.

نانو ذره طلا

نانو کلوئید تولید شده توسط شرکت توسعه فناوری ویستا اکسیر،حاوی نانو ذرات طلاست که به صورت همگن در داخل محلول پراکنده است.

نانو ذرات نقره

نانو کلوئید تولید شده توسط شرکت توسعه فناوری ویستا اکسیر،حاوی نانو ذرات نقره است که به صورت همگن در داخل محلول پراکنده است.

نانوذرات اکسید آهن

کاربرد در صنایع، کاتالیست و زمینه‌های زیست دارویی از قبیل دارورسانی، سنجش پادتن و گرمادرمانی توسط مگنتیت دارند

نانو ذره روی

از جمله خواص ویژه نانو ذرات Zno می توان به پایداری شیمیایی بالا، ثابت دی الکتریک پایین، فعالیت کاتالیزوری بالا، جذب نور فرو سرخ  و فرابنفش و از همه مهم تر خاصیت ضد باکتری اشاره کرد.

نانو ذره سلنیوم

سلنیوم یکی از عناصر ضروری برای سلامت انسان و نیز یکی از بیوکاتالیزورها و اجزای پر شمار عملکرد آنزیم هاست که جهت بهبود عملکرد سیستم ایمنی و اثرات ضد سرطان ضروری است.

نانو فیبر

نانوفیبرهای پلیمری با توجه به جنس، شكل و اندازه ‌نهايي می‌توانند توسط چندین روش از قبیل روش طراحی (کشیدن)، سنتز قالب، جدایی فاز، خودآرایی و الکتروریسندگی تهیه گردد.

نمک طلا

نمک طلا قابل استفاده در امور تحقیقاتی از جمله: تهیه نانوذرات طلا و نانوکامپوزیت­های طلا، کاتالیزور و فتوکاتالیست، سنسور، آبکاری طلا (نمک طلا به صورت محلول در غلظت­های مختلف و به صورت پودر موجود می­باشد)

پروتیین مورفوژنیک استخوان2 انسانی BMP2

پروتئین‌های مورفوژنتیک استخوانی (BMPs) متعلق به سوپرفامیلی فاکتور ترانسفورم‌کننده رشد بتا هستند. این مولکول‌ها در رشد و تکوین جنینی و همچنین تمایز سلول‌های مختلف نقش ایفا می‌کنند. پروتئین نوترکیب انسانی (rhBMP-2) در حال حاضر برای استفاده ارتوپدی در ایالات متحده موجود است.

فاکتور رشد اپیدرمی انسانی EGF

EGF  پروتئينی است كه در پلاكت، غدد عرق، و غدد دوازدهه يافت مي‌شود و باعث مي‌گردد سلولهاي مزانشيمال و اپيتليال از حالت استراحت به حالت آماده براي تكثير و تقسيم DNA درآيند و در نتيجه بازسازي اپيدرم را پس از آسيب تحريك مي‌نمايد

کیت تشخیص مراحل اولیه آپوپتوز بر پایه آنکسین 5

در این کیت  پروتیین نوترکیب آنکسین V بر اساس تکنولوژی‌های نوترکیب تولید و پس از مراحل خالص‌سازی به رنگ فلورسانت FITC متصل شد. این کاوشگر کهMBR-FITC-AnnexinV نام دارد قابلیت شناسایی آپوپتوتیک بادیها یا سلولهای آپوپتوزی را در مراحل اولیه دارا می‌باشد.

اینترلوکین 2 انسانی IL2

یکی از اینترلوکینهای مهم بدن است که از گلبول‌های سفید ترشح می‌شود و در پاسخ‌های التهابی و ایمنی نقش دارد. اینترلوکین دو از سلول‌های لنفوسیت تی کمک‌کننده ترشح می‌شود و بر سلول‌های لنفوسیت تی، لنفوسیت‌های بی، سلول کشنده طبیعی، درشت‌خوار و الیگودندروسیت مؤثر است. اصلی‌ترین کارکرد این سایتوکین تمایز و تولید سریع‌تر لنفوسیت تی است. IL2 انسانی نوترکیب پروتئینی با وزن تقریبی 16 کیلو دالتون است، حاوی 134 باقیمانده اسید‌آمینه‌ای و یک پیوند دی سولفید است.

کاتتر آنژیوگرافی

  اندازه طول کاتتر در حدود یک متر و انحناهای آن بر حسب نوع کاتتر به کار رفته متفاوت است. پلیمر اصلی مورد استفاده در این محصول یک ترموپلاستیک الاستومر دارای خواص فوق العاده بوده که میتوان از انعطاف پذیری خاص ضربه و مقاومت شیمیایی بسیار مناسب در برابر بازه گسترده ، مقاومت مکانیکی مناسب در دماهای پایین ،خواص مقاومت خستگی بالا یی از مواد شیمیایی نام برد. 

چسب زخم چشمی

محصول چسب چشمی، یک محصول قابل تزریق، حساس به دما است که با توجه به شکل جراحت بر روی محل زخم قرار می گیرد. این چسب، در دمای پایین به شکل مایع می باشد و به محض قرار گرفتن در دمای بدن به شکل بافتی جامد در می آید. با قرار دادن چسب بر روی جراحت، کره ی چشم بسته شده و جلوی آسیب بیشتر به کره ی چشم گرفته می شود .این چسب با استفاده از آب سرد به راحتی و بدون آسیب اضافی از روی چشم برداشته می شود،  همچنین این چسب زیست سازگار و نرم است که این خصوصیات، مانع از واکنش سیستم ایمنی به جسم خارجی و تحریک مکانیکی بافت چشم خواهد شد.

نمک سدیم آلژینات سولفات

حالت ماده: پودر، رنگ: سفید مایل به کرم، روش تولید: محلولی، عامل سولفات­ کننده، خلوص: 100%، نوع: سنتزی، کشت سلول، درجه استخلاف: با توجه به درخواست مشتری (DS=0/2-1/5)، اشکال دیگر ماده: به صورت نمک تری­بوتیل آمونیوم آلژینات سولفات، اشکال دیگر استفاده از ماده غیر از پودر: محلولی، فوم، حلالیت: در آب (محلول خنثی و بازی 5-10% w/w)، محلول اسیدی (pH=6، 1-2% w/w)، سایر حلال­ها (نامحلول)، وزن مولکولی: 2 نوع پایین و بالا موجود است.سمیت: فاقد مواد سمی، بسته­ بندی: 5 گرم، دمای نگهداری: °C 25